Четвер, 20 Червня, 2024

Українські волонтери вперше зберуться на практичній онлайн-конференції

KOLO, iForum, Parimatch Tech та Help Lab International Charity Foundation об’єднались задля доброї справи та організовують першу практичну онлайн-конференцію волонтерів України – Volunteering Nation. Конференція відбудеться 6 травня та об’єднає найкращих профі різних напрямків: від компаній друзів і невеликих організацій до системних фондів та великих корпорацій.

На конференції обговорюватимуть юридичні аспекти волонтерської діяльності, як виживати без грошей, підтримки і команди, як побудувати взаємини з «китами» і чому це важливо, як створити ефективний волонтерський проект з нуля та багато іншого.

Серед спікерів – Сергій Притула, Благодійний Фонд Сергія Притули; Рей Астафічев, Co-Founder KOLO; Денис Довгополий, Unicorn Nest; Катерина Білоруська, Chairwoman у Parimatch Foundation Ukraine; Кирило Долімбаєв, «Доброго ранку, ми з Маріуполя!»?; Анна Мотрук і Тетяна Давидова з Parimatch Tech, Юлія Петрик та Марк Савчук, PR Army, Анастасія Тиха, Dom.Hvostov та багато інших. Ведучим стане актор, телерадіоведучий та стендапер Володимир Остапчук.

Експерти поділяться власним досвідом і секретами, як грамотно і послідовно будувати волонтерські процеси, щоб допомога була максимально ефективною.

 

Захід відбудеться 6 травня о 12:00 онлайн. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Шелл Олександра
Шелл Олександра
За фахом редактор. Бореться з помилками на сайті

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися