Вівторок, 28 Травня, 2024

Як змусити iPhone видалити сміття та звільнити пам’ять

full_storage_xxbg

Одна з проблем будь-яких ОС – це накопичення з часом тимчасових файлів програм, які вже не потрібні, але займають місце. На операційних системах з відкритою файловою системою на кшталт Windows, Linux чи Android це сміття можна видалити. А ось на ОС із закритою файловою системою ці дані виявляються недоступними для видалення звичними інструментами. Проте можна змусити iPhone видалити ці тимчасові файли.

Усе, що вам знадобиться, – це фільм великого обсягу. Головна умова – щоб розмір відео був більшим, ніж обсяг доступного вільного простору.

Орендуйте в iTunes який-небудь фільм, який не зможе розміститися в пам’яті вашого апарата. Відразу після цього iOS видасть діалогове вікно, в якому буде кнопка переходу в налаштування. Натисніть її, щоб відкрити меню опцій. При цьому операційна система проведе очищення тимчасових файлів додатків. Якщо в цей момент перейти на домашній екран, поряд з іменами програм будуть з’являтися написи «Очищення».

Подібне «прибирання» мобільна операційна система Apple робить автоматично, як тільки в гаджеті залишиться зовсім мало вільного місця. Порада із завантаженням кінофільму дозволяє запустити цей процес раніше за власним бажанням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися