Четвер, 25 Липня, 2024

Як знайти свій iPhone із пристрою Android

В iPhone є вбудоване рішення для відстеження Find My iPhone, яке ввімкнено за замовчуванням. Якщо ви не вимкнули його, ви можете скористатися функцією «Знайти iPhone», щоб знайти свій iPhone — навіть із пристрою Android. Android може відстежувати ваш втрачений iPhone кількома способами.

Як користуватися програмою «Знайти iPhone» на Android із iCloud

Насправді ви можете використовувати функцію Find My iPhone від Apple на Android, просто зайшовши на веб-сайт iCloud у браузері. Це не так зручно, як спеціальна програма, але вона пропонує майже ті самі функції.

Хоча надійних методів пошуку втраченого смартфона немає, інструмент «Знайти мій iPhone» від Apple наближається до цього. Попередньо встановлений на кожному iPhone і ввімкнений за замовчуванням, інструмент дозволяє легко відстежувати місцезнаходження вашого телефону в режимі реального часу з інших пристроїв Apple, таких як Mac або iPad, навіть якщо він офлайн, заряд акумулятора низький або вимкнений. Хоча наявність іншого пристрою Apple, безумовно, полегшує роботу, ви можете знайти свій втрачений iPhone за допомогою будь-якого пристрою Android.

Щоб отримати доступ до інструменту Find My iPhone на Android, відкрийте веб-браузер і перейдіть на iCloud.com . Увійдіть за допомогою свого Apple ID і пароля. Якщо це не ваш телефон, обов’язково використовуйте режим анонімного перегляду або не забудьте вийти, коли закінчите.

Вас можуть попросити ввести двофакторний код підтвердження. Не хвилюйтеся; вам не потрібно (\ви все одно не можете отримати доступ до коду без пристрою Apple). Тепер натисніть значок «Знайти пристрої», розташований нижче.

На наступному екрані ви зможете побачити поточне розташування свого iPhone на карті. Звідси ви можете виконати кілька дій, щоб знайти або контролювати свій iPhone. Наприклад, ви можете ввімкнути «Режим втрати», щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого iPhone або віддалено стерти дані пристрою, якщо ви вважаєте, що він потрапив до чужих рук і у вас мало шансів повернути пристрій.

Як знайти свій iPhone за допомогою Google Maps на Android

Якщо ви встановили Google Maps на своєму iPhone і ввімкнули історію місцезнаходжень, ви також можете використовувати Google Maps на Android, щоб допомогти знайти свій загублений iPhone.

Знайти мій iPhone — найефективніший спосіб знайти зниклий iPhone, але це не єдиний доступний у вас варіант. Ви також можете скористатися функцією хронології Карт Google, щоб визначити, де і коли ви могли втратити свій iPhone. Цей метод працюватиме лише в тому випадку, якщо на вашому iPhone вже встановлено програму Карти Google і ви ввімкнули служби визначення місцезнаходження Історії місцезнаходжень. Зауважте, що ви не зможете точно визначити місцезнаходження свого iPhone. Але, переглядаючи маршрути та місця, які ви відвідали, ви можете звузити загальну область, де ви могли його загубити.

Відкрийте програму Google Maps на пристрої Android і увійдіть, використовуючи той самий обліковий запис Google, який ви використовували на своєму iPhone. Або перейдіть на сторінку google.com/maps/timeline у веб-переглядачі.

У програмі торкніться значка зображення профілю у верхньому правому куті та виберіть «Ваша хронологія».

Перегляньте свою останню історію місцезнаходжень і на свій розсуд визначте найімовірніше місце, де ви могли втратити свій iPhone . Карти Google записують практично кожен ваш рух, зокрема ваші прогулянки, поїздки на роботу та місця, які ви відвідуєте, тому є хороші шанси, що вони зможуть вказати вам правильний напрямок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися