Середа, 24 Липня, 2024

Apple повноцінно дозволила на iPhone неоригінальні дисплеї та батареї

Apple опублікувала розлогу технічну документацію, яка висвітлює підхід компанії до ремонтопридатності та довговічності пристроїв. У цьому документі Apple показала, що iPhone почне краще підтримуватиме неоригінальні дисплеї та батареї. Зміни відбудуться вже у 2024 році.

По-перше, Apple заявила, що True Tone буде працювати з дисплеями iPhone сторонніх виробників пізніше цього року. True Tone автоматично адаптує колір дисплея відповідно до навколишнього освітлення.

«Для належної роботи True Tone потрібне точне калібрування, і неможливо застосувати калібрування за замовчуванням для дисплеїв сторонніх виробників, що може призвести до несподіваної поведінки. З цієї причини Apple вимикає функцію True Tone, коли використовуються дисплеї сторонніх виробників, але вмикає всі інші аспекти дисплея. Прагнучи запропонувати більш повну підтримку сторонніх частин, починаючи з кінця 2024 року, Apple дозволить споживачам активувати True Tone за допомогою сторонніх частин із найкращою продуктивністю. Вони зможуть деактивувати True Tone у налаштуваннях, якщо дисплей не працює належним чином», – повідомляє компанія.

По-друге, Apple заявила, що показники справності батареї, такі як максимальна ємність і кількість циклів, працюватимуть зі сторонніми батареями iPhone пізніше цього року.

«Наразі показники стану батареї, такі як максимальна ємність і кількість циклів, не надаються споживачам, чиї пристрої мають батареї сторонніх виробників. Це пояснюється тим, що Apple не може перевірити точність цих показників. Насправді внутрішній аналіз Apple виявив, що деякі батареї сторонніх виробників, які продаються як нові, насправді є вживаними, а показники стану батареї маніпулюють так, щоб виглядати як нові. Щоб покращити підтримку акумуляторів сторонніх виробників, починаючи з кінця 2024 року, Apple відображатиме показники стану акумулятора з повідомленням про те, що Apple не може перевірити надану інформацію», – повідомляє документ.

Apple заявила, що метрики сторонніх розробників не гарантують точності.

Імовірно, ці зміни будуть впроваджені разом з оновленнями iOS 18 пізніше цього року, але Apple не надала більш конкретного часу в своєму документі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися