Як зробити всі повідомлення WhatsApp самознищуваними

Майте на увазі, що автоматичне видалення впливає лише на індивідуальні чати

Користувачі месенджера WhatsApp можуть зробити так, щоб майже всі їхні повідомлення зникали через 1, 7 або 90 днів. Цю функцію можна автоматизувати, щоб повідомлення зникали без попереднього налаштування.

В минулому році WhatsApp додав можливість автоматичного видалення повідомлень. Нещодавно компанія значно розширила цю функцію. Замість того, щоб змушувати користувача вручну включати зникаючі повідомлення для кожного окремого чату, WhatsApp тепер дозволяє за замовчуванням видаляти повідомлення для всіх нових чатів один на один.

Більш того, месенджер тепер надає набагато більше гнучкості у виборі періоду видалення. Якщо раніше можна було налаштувати видалення повідомлень тільки через 7 днів, то тепер WhatsApp надає можливість видаляти повідомлення також через 24 години або 90 днів.

Включити видалення повідомлень за замовчуванням досить просто. Як на Android, так і на iOS потрібно перейти в Налаштування WhatsApp і натиснути Обліковий запис > Конфіденційність > Таймер повідомлень за замовчуванням. Оберіть, як довго повідомлення повинні зберігалися в нових розмовах.

Майте на увазі, що автоматичне видалення впливає лише на індивідуальні чати. Для групових повідомлень творець групи сам вирішує, як довго існуватимуть повідомлення. Крім того, все ще можна зробити знімок екрана або сфотографувати повідомлення.

Функція працює тільки для нових розмов. Для існуючих чатів її потрібно вмикати окремо. Для цього:

– Відкрийте чат WhatsApp

– Клацніть по імені контакту

– Натисніть ‘зникаючі повідомлення’ (при появі запиту натисніть Продовжити)

Whatsapp також відобразить відповідне повідомлення у чатах, щоб інша сторона знала, що її співрозмовник за замовчуванням включив зникаючі повідомлення.

Якщо потрібно відключити зникаючі повідомлення для певної розмови, можна виконати ті ж дії, що і вище, за винятком того, що замість таймера потрібно вибрати «вимкнути».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я