Середа, 22 Травня, 2024

Як звільнити пам’ять iPhone

Близько 8% користувачів мобільників Apple доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані. Однак звільнити місце на iPhone можна, не видаляючи важливу інформацію. Ось 8 порад, як швидко звільнити пам’ять на мобільному пристрої.

1. Очистити кеш та історію Safari

У кеш-пам’яті зберігається велика кількість контенту, вже завантаженого через браузер. Це підвищує швидкість завантаження сторінки, однак цієї інформації може зібратися занадто багато. Очистити історію відвідувань і файли cookie у Safari можна, вибравши «Налаштування», далі – Safari і після цього – «Очистити історію і дані сайтів». Щоб видалити всю збережену інформацію з браузера, виберіть «Налаштування» – Safari – «Додатки» – «Дані сайтів» – «Видалити всі дані».

2. Перевстановити додатки

Самі по собі додатки можуть займати трохи місця, але поступово накопичують тимчасові дані. Подивитися дійсний розмір гри або програми можна в «Налаштуваннях» – «Основні» – «Сховище і iCloud» – «Сховище» – «Управляти».

3. Видалити старі повідомлення

Активне відправлення фотографій і відео через iMessage швидко скорочує доступний простір на iPhone і iPad. Старі або непотрібні листування можна видалити вручну, а потім налаштувати видалення повідомлень через 30 днів або через рік зберігання на смартфоні. Для цього зайдіть у «Налаштування» – «Повідомлення» – «Історія повідомлень» – «Залишити повідомлення» і встановіть потрібний період.

4. Використовувати спеціальні сервіси

При браку пам’яті є сенс встановити додаток, що буде самостійно чистити iPhone від сміття або робити резервні копії в «хмару». Приміром, творці IceCream стверджують, що користувачеві взагалі не доведеться видаляти вміст мобільного пристрою – усі дані вивантажуватимуться в хмарне сховище. При цьому рішення, за словами розробників, працює в кілька разів швидше iCloud.

5. Видалити скриншоти

Як правило, знімки екрана займають не більше 300 КБ у пам’яті пристрою, але їх часто забувають видалити. Для швидкого видалення скриншотів можна використати спеціальні програми, які самі розпізнають знімки екранів. При цьому такі додатки коштують грошей. Але в iOS 9 в альбомах є папка «Знімки екрана», в якій розміщені всі скриншоти.

6. Слухати музику в потоковому режимі

Apple дозволяє транслювати завантажену з iTunes музику через iCloud – завантажувати її та зберігати на пристрої не обов’язково. Видаліть непотрібні треки з iPhone і слухайте їх онлайн.

7. Відключити дублювання фото

iPhone пропонує зберігати оригінал фото та кадр у HDR. Таке дублювання можна відключати, оскільки оригінали зазвичай не потрібні. Зайдіть у «Налаштування» – «Фото і Камера» – «HDR». В останньому пункті потрібно деактивувати повзунок «Залишати оригінал».

8. Примусове перезавантаження

Примусове перезавантаження iPhone допомагає автоматично видалити деякі тимчасові файли. Для такого перезавантаження потрібно одночасно затиснути кнопку Home і кнопку включення. Їх потрібно тримати затиснутими, поки на екрані не виникне логотип Apple.

За матеріалами: Macdigger

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися