Знань мало не буває: найкращі безплатні онлайн-курси серпня

Щомісяця TechToday переглядає десятки, а іноді навіть сотні анонсів різноманітних тренінгів, вебінарів тощо. З усього цього розмаїття відбираються ті, що можуть бути цікавими як менеджерам чи фахівцям, так і широкому загалу інтернет-користувачів.

Тож пропонуємо ознайомитися з добіркою найцікавіших онлайн-курсів українською та російською мовами, які можна прослухати цього серпня.

Стратегічне планування: як втілити мрії про успішну компанію в життя

Програма заходу розрахована головним чином на керівників і власників компаній, проте вебінар не буде зайвим для всіх, хто задіяний у прийнятті рішень. Головний акцент у програмі зроблено на те, як перетворити плани на конкретні завдання, досягти реалізації стратегічних планів, якими мають бути перші кроки.

online_curs01
Початок: 4 серпня

Зареєструватись

Онлайн-курс «Інтуїція»

Тижневий російськомовний курс, який складається з 17 безплатних уроків, містить методики та вправи для розвитку інтуїції. Окрім навчальних матеріалів програма пропонує цікаву добірку тематичних фактів із життя та цитати з книг і періодичних видань.

online_curs02
Початок: серпень 2016 року

Зареєструватись

Отримайте клієнтів із соцмережі Instagram!

На цьому вебінарі буде  розглянуто основні методи просування компаній у соціальній мережі Instagram. Достатньо уваги буде приділено роботі з лідерами думок, сервісами та багато іншого. Спікер – Андрій Гонтковський, засновник SMM-агентства «Hashtag».

online_curs03
Початок: 18 серпня

Зареєструватись

Основи програмування роботів

Програма курсу складається із 17 лекцій, згрупованих у чотири модулі. У місячний термін курс ознайомить із програмуванням для контролера Arduino, підключенням та роботою із сенсорами, екранами, іншими датчиками та механізмами. Програма розрахована на студентів та учнів старших класів.

online_curs04
Початок: 22 серпня 2016

Зареєструватись

Як скласти фінансову звітність і навіщо це потрібно стартап-компаніям

Двогодинний тренінг, орієнтований на стартаперів, представників малого та середнього бізнесу, керівників, що мають відношення до фінансової діяльності підприємства. Тренінг має на меті розгляд практичної сторони формування основних фінансових звітів компанії, що допоможе засновникам у переговорах з інвесторами, венчурними фондами та державними установами.

online_curs05
Початок: 26 серпня

Зареєструватись

Наукове мислення

Курс складається з 15 модулів, у яких поєднуються відеолекції та матеріали для закріплення набутих знань. За мету поставлено допомогти слухачеві набути навичок з логічного мислення, грамотно брати участь у дискусіях та викривати різні псевдонаукові теорії. Автори курсу також підготують слухачів до самостійного проведення досліджень.

online_curs06
Початок: 29 серпня

Зареєструватись

Онлайн-тренінг з тестування ПЗ від компанії QATestLab

Щоб успішно пройти курс «Основи тестування ПЗ», не мають значення ні освіта, ні життєвий досвід. Цей курс побудовано таким чином, що кожен бажаючий, якщо йому притаманні такі якості, як аналітичне чи нестандартне мислення, настирність, комунікабельність та відповідальність, зможе отримати знання та навички, щоб почати працювати на посаді молодшого тестувальника ПЗ (Junior Tester).

online_curs07
Початок: 29 серпня

Зареєструватись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я