Четвер, 30 Травня, 2024

3G для абонентів МТС вже доступний

Клієнти МТС уже можуть відчути переваги швидкісного мобільного інтернету у своєму телефоні. Оператор запустив для них зв’язок 3G.

Першим тарифним планом для підключення до UMTS став тариф «Ultra VIP 3G». У ньому немає обмежень на швидкість чи обсяги завантаженого трафіку. Також він надає безліміт для дзвінків по Україні, SMS абонентам «МТС Україна». У вартість тарифу включені пакети по 100 хвилин для дзвінків у роумінгу та за кордон. Щомісячна вартість послуг у рамках тарифу становить 949 грн, з ПДВ і ПФ включно.

Швидкісний мобільний інтернет за технологією 3G UMTS доступний також бізнес-клієнтам компанії. Умови підключення корпоративні абоненти можуть уточнити у свого експерта в «МТС Україна».

Зв’язок третього покоління працює в режимі національного 3G-роумінгу в мережі ТриМоб. Остання забезпечує максимальну швидкість на рівні 7,2 Мбіт/с, а середня швидкість мобільного інтернету становить 1,5-2 Мбіт/с.

Для роботи 3G у налаштуваннях телефона необхідно в ручному режимі вибрати мережу ТриМоб – залежно від моделі терміналу і SIM-картки ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G» або «3Mob» – і активувати пересилання даних у роумінгу.

Змінювати SIM-картки для роботи 3G не потрібно. Щоб підключитися до тарифу, абоненти можуть звернутися в найближчий центр обслуговування абонентів «МТС Україна», а також зателефонувати до контакт-центру компанії за номером 111 (безплатно з номерів «МТС Україна»), а також 0800 40 00 00 (безплатно для абонентів інших мобільних операторів).

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися