Неділя, 14 Квітня, 2024

Абонентам передплати Vodafone стало простіше захистити SIM-карту від перевипуску

Сьогодні поширений спосіб шахрайства дозволяє вкрасти вашу цифрову особистість, гроші та контакти так, що вам буде складно боротися з цим. Мова йде про перевипуск зловмисниками вашої SIM-карти, до якої прив’язані акаунти, надходять паролі тощо. Vodafone днями посилив захист проти такого шахрайства для абонентів передплати.

Для активації послуги потрібно включити «Обмеження віддаленої заміни SIM-карти» в додатку My Vodafone і зареєструвати свій номер у найближчому магазині Vodafone – із собою треба мати документ, що підтверджує особу, та ідентифікаційний код. Після цього замінити SIM-карту або відключити встановлене обмеження можна буде тільки під час особистого звернення власника номера в магазин оператора з документом, на який зареєстрована SIM-карта.

Vodafone взаємодіє з банками для впровадження рішення, яке допоможе банківським клієнтам проходити верифікацію, не спираючись виключно на номер телефону. При цьому важливою складовою захисту залишається поінформованість і пильність самих користувачів мобільного зв’язку. Vodafone нагадує прості правила, які допоможуть уникнути неприємностей:

не передавайте – нікому й ніколи – свої персональні дані: секретні коди, які ви отримуєте в SMS-паролі, кодові слова та ін. Співробітник оператора ніколи не буде просити повідомити таку інформацію;

якщо ви вказуєте свій номер телефону в інтернет-оголошеннях, у коментарях у соціальних мережах, тощо, звертайте увагу на дзвінки з незнайомих номерів, від незнайомих людей, несподівані, «помилкові» поповнення рахунку на невеликі суми й інші нестандартні дії – це можуть бути шахраї;

не вказуйте в оголошеннях та у відкритому доступі номери телефонів, прив’язаних до ваших банківських рахунків.

Послуга надається безкоштовно, детальна інформація про обмеження віддаленої заміни SIM-карти доступна за посиланням. Додаток для самообслуговування My Vodafone дозволяє самостійно перевіряти залишок пакетних ГБ, поповнюватись без комісії, підключати та відключати послуги або змінювати тариф онлайн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися