Вівторок, 23 Квітня, 2024

Draugen – «фіорд-нуар» від творців Dreamfall Chapters

Творці Dreamfall Chapters анонсували нову містичну адвенчуру під назвою Draugen. Самі розробники назвали своє творіння «фіорд-нуаром», певне, через місце дії.

Події розвиваються в Норвегії 1923 року. За сюжетом Едвард Харден прибув зі США зі своєю вихованкою Ліссі, щоб знайти сестру. Разом вони повинні оглянути село біля узбережжя, але мальовничі пейзажі приховують щось дуже темне і зле.

Ліссі – ще одна фішка Draugen, це автономний НПС, відносини з нею будуються через розгалужену та динамічну гілку діалогів. Сценарій складено сценаристом серії The Longest Journey, а оточення в грі буде змінюватися залежно від психічного стану містера Хардена.

Цікаво, що гра була анонсована ще у 2013 році, правда, з того часу зазнала деяких змін – зокрема, відрізняється атмосфера на ранніх роликах 2014-го та у 2018-му. Реліз для PC, PlayStation 4 і Xbox One призначено на 2019-й рік.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися