Абоненти Vodafone Україна допомогли вилікувати 142 дитини

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно

142 дитини отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа в подарунок». Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженого пороку серця, відновлення зору та опорно-рухового апарату.

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом.

У рамках програми «Добра справа в подарунок» компанія щорічно закуповує обладнання для проведення операцій дітям. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту. Крім того, долучитися до програми може кожен, хто зробив купівлю в будь-якому з магазинів Vodafone. З кожного чека Vodafone Retail переказує 2 гривні на благодійний проект.

Програма реалізована за участі Київського Міського Центру Серця. Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, у 2019 році разом зі своїми клієнтами компанія Vodafone Україна допомогла дітям з Рівненської, Херсонської, Запорізької, Вінницької, Миколаївської, Кіровоградської та Київської областей. Перша операція в рамках програми «Добра справа в подарунок» була проведена у вересні 2011 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я