П’ятниця, 1 Березня, 2024

Додаток My Vodafone масштабно оновився: що змінилось

Додаток My Vodafone для контролю свого мобільного рахунку отримав суттєве оновлення. Нова версія стала втричі швидша і на 41% легша, ніж попередня. Зручний і зрозумілий інтерфейс значно спрощує користування застосунком.

Робота над оновленням тривала протягом року. Дизайн My Vodafone став сучасним та лаконічним, застосунок має зручну навігацію та анімації. Усі зміни у застосунку базуються на дослідженні поведінки користувачів My Vodafone.

Розробники зібрали усю необхідну інформацію для абонента на головному екрані: статус пакетних послуг, баланс, можливість перевірити підключені послуги та витрати.

В оновленому My Vodafone змінилася логіка користування функціями, тим самим скоротилось кількість кліків, які потрібно робити. Наприклад, раніше, щоб дізнатись тариф, необхідно було зробити 4 кліки, тепер – лише один.

З’явились нові функції: тепер користувачі зможуть порівняти тарифи, щоб вибрати для себе найзручніший, скористатись допомогою інтерактивного помічника ТОБі. Також при кожному вході в My Vodafone відбувається автоматична перевірка за номером, що дозволяє виявити можливі проблеми з тарифом, послугами, бонусами, тощо.

Реліз застосунка відбувається поетапно і оновлення стане доступне усім користувачам до кінця місяця. Перевірити наявність нової версії можна у Google Play, App Store та App Gallery.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися