Vodafone відновив зв’язок у 15 населених пунктах Сумської області

Окрім цього, Vodafone продовжує відновлювати зв'язок у Київській області, у тому числі, за допомогою супутникових технологій. Цього разу завдяки Starlink мобільні послуги знову доступні у селі Плахтянка, та смт Бородянка Бучанського району

Vodafone відновив зв’язок у 15 населених пунктах Сумської області. Знов на зв’язку міста Лебедин, Охтирка, Тростянець і Ворожба, смт Краснопілля, села Кам’янка, Новгородське, Боромля, Гребениківка, Мезинівка, Порозок, Будилка, Московський Бобрик, Самотоївка та Солдатське.

Окрім цього, Vodafone продовжує відновлювати зв’язок у Київській області, у тому числі, за допомогою супутникових технологій. Цього разу завдяки Starlink мобільні послуги знову доступні у селі Плахтянка, та смт Бородянка Бучанського району.

Більш традиційні технології дозволили підняти зв’язок у інших селах та містечках цього ж району, а саме у Бучі, Фасовій, Мар’янівці та Юрові. Інженери компанії обстежили низку сайтів та готуються до подальших відновлень в області.

Нагадаємо, минулого тижня вперше в історії України й однією з перших у світі робота частини мережі мобільного оператора організована за допомогою супутникових технологій Starlink. 1 квітня Vodafone запустив базову станцію поблизу населених пунктів Ірпінь та Романівка у конфігурації 2G та 4G, в якості транспортної мережі на цій станції використовується комплект обладнання Starlink компанії SpaceX.

Підключення сайту до супутникового інтернету дозволяє забезпечити безперебійну роботу сегменту мережі навіть за відсутності інтернет-доступу через традиційну транспортну мережу під землею. Завдяки такій схемі роботи можна швидко відновлювати мобільний зв’язок на територіях з пошкодженими вузловими комунікаціями.