Неділя, 19 Травня, 2024

МТС подарувала бізнесу рік без абонплат

Бізнес-клієнти МТС можуть отримати розмови та інтернет наступного року без обов’язкових щомісячних платежів. Такі умови їм пропонує нова акція «Рік без абонплат за 2 безліміти», яка скасовує абонплату в ексклюзивному тарифі «Смартфон Бізнес».

Для переходу на цей тариф необхідно з 15 грудня по 28 лютого підключити три нові бізнес-контракти до лінійки «Смарт Офіс», починаючи з тарифу «Смарт Офіс 60» і вище, або ULTRA. Після цього, окрім знижки у 100% на зв’язок, користувачі «Смартфону Бізнес» отримають безоплатні 50 хвилин для дзвінків на інші мережі України та 500 SMS/MMS на всі мобільні мережі країни.  Абоненти також можуть отримати в подарунок знижку 500 грн. на придбання нового смартфона при підключенні в тарифи «Смарт Офіс 100», «Смарт Офіс 160», «Смарт Офіс 220» або тарифи «ULTRA».

Лінійка «Смарт Офіс» – тарифи, що враховують різні потреби бізнесу: від малого та середнього, до великих корпорацій. У їхній основі – принцип 2 безлімітів, який усуває поділ на тарифи для голосу і тарифи для інтернету, знімаючи обмеження на використання цих послуг. Подробиці їхньої тарифікації можна знайти на сайті МТС.

Тарифи ULTRA використовують принцип «Все включено» – це пропозиція, що містить безліміт на дзвінки, мобільний інтернет, SMS, MMS, а також вигідні тарифи за кордон і безплатні хвилини для вхідних дзвінків у роумінгу. В ULTRA доступно два тарифи: «ULTRA» з абонплатою 299 грн/міс. зі 1000 хвилинами на інші мережі та «ULTRA VIP» за 799 грн/міс – повний безліміт на всі послуги по Україні, плюс індивідуальне обслуговування.

Наступний рік без абонплат можуть також провести і користувачі передоплаченого зв’язку – для них діє така ж акція. Детальніше про її умови читайте тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися