Неділя, 3 Грудня, 2023

«МТС Україна» відзвітувала про свої фінанси

У першому кварталі 2015 року «МТС Україна» збільшила доходи від пересилання даних, а також показала позитивну динаміку основних операційних і фінансових показників. Це говорить про високу стійкість бізнесу та органічне зростання за рахунок підвищеного  користування мобільним інтернетом і послугами мобільного зв’язку навіть в умовах кризи національної економіки, послаблення гривні і негативного впливу подій, що відбуваються на сході країни.

 

Основні фінансові та операційні показники компанії у першому кварталі цього року виявилися такими:

  • доходи зросли в річному численні на 9%, перевищивши 2,6 млрд грн;
  • показник OIBDA склав 1,238 млрд грн;
  • маржа OIBDA збільшилась до 47% в порівнянні з попереднім кварталом;
  • оператор залишається лідером за лояльністю абонентів та демонструє рекордно низький показник відтоку на рівні 5,5%;
  • компанія збільшила кількість клієнтів до 20,25 мільйонів користувачів.

Зростання основних показників головним чином викликане збільшенням доходів від пересилання даних. Однією з причин для цього став запуск послуги «3G Безліміт», яка надається в партнерській мережі на основі національного роумінгу з 16 лютого 2015 року. Також на збільшене споживання мобільного інтернету вплинули розвиток мережі, підвищення її пропускної здатності і швидкості пересилання даних у ній. У першому кварталі компанія інвестувала у 3G близько 3,4 мільярдів гривень, з оплатою 3G-ліцензії включно. Істотні кошти вклали в модернізацію мережі в рамках підготовки до запуску власного 3G-покриття. Модернізація вже торкнулася близько 60% мережі, що дозволило вдвічі збільшити обсяги трафіку в регіонах з оновленим обладнанням.

Продовжує зростати частка доходів від пересилання даних: у першому кварталі 2015 року вона склала 42% у структурі доходів від додаткових послуг, підтверджуючи тенденцію попереднього кварталу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися