Сервіс Vodafone Pay отримав опцію «Мобільні подарунки»

Абоненти будь-якого українського мобільного оператора можуть заощадити час на походах по магазинах у пошуках подарунків. За допомогою сервісу Vodafone Pay можна подарувати квіти, квитки на концерт, в театр або кіно, сертифікати на курси англійської мови і навіть відпочинок в заміській резиденції. Оплатити їх можна безпосередньо зі свого мобільного рахунку або платіжною карткою будь-якого банку.

Для замовлення та оплати подарунка потрібно вибрати подарунок, заповнити форму відправки з контактами одержувача і натиснути кнопку «Подарувати». Одержувачу прийде SMS з мобільним подарунковим сертифікатом. Обрану річ доставлять за адресою одержувача, якщо обрано доставку. Отриманий сертифікат також можна обміняти на товар або послугу в торговій мережі або на сайті партнера.

Vodafone Pay – це перший в Україні універсальний цифровий гаманець Vodafone Pay. Сервіс дозволяє оплачувати різні товари й послуги зі смартфона. Загалом у додатку Vodafone Pay доступно понад 300 опцій: поповнення без комісії мобільного рахунку абонента буд-якого оператора і банку-емітента картки, грошові перекази з картки на картку чи з картки на мобільний з низьким тарифом 0,5% + 2,5 грн, оплати послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг тощо, а також розрахунки в онлайн-магазинах. Послуги можна оплачувати як картками, так і з балансу мобільного рахунку.

Vodafone Pay можна завантажити з Google Play.