Середа, 6 Грудня, 2023

У Києві найбільша швидкість 3G

Київські абоненти Vodafone Україна витрачають найменше часу на завантаження файлів. Максимальна швидкість завантаження даних у реальних умовах сягає 39,6 Мбіт/с. Середня швидкість завантаження становить 10,3 Мбіт/с.

Такі швидкості дозволяють за 0,5-2 секунди завантажити фото в соціальні мережі, за 3-5 секунд завантажити пісню у форматі MP3 розміром 5 МБ. Для порівняння, при використанні мережі 2G завантаження фото займало 30-85 секунд, а завантаження пісні розміром 5 МБ – 7-10 секунд.

Високої швидкості пересилання даних Vodafone Україна вдалося досягти завдяки використанню європейського досвіду побудови мережі. Щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G-мережі, компанія встановлює обладнання не тільки на вже побудовані базові станції, але й будує додаткові базові станції. Так вдається створити суцільне покриття міста і стабільно високі швидкості 3G-інтернету і надійність з’єднання.

Заміри швидкості проводилися в мережах всіх мобільних операторів в умовах реального навантаження мереж протягом березня 2016 року незалежною компанією ТОВ «НТЦ «ОМНІС», яка є органом з оцінки відповідності, згідно з вимогами ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 у сфері визначення показників якості телекомунікаційних послуг.

Скористатися 3G можна без додаткових плат – він входить до будь-якого тарифу Vodafone Red. Швидкісна мережа працює у 19 обласних центрах, їхніх передмістях, а також деяких районних центрах. Мапу покриття дивіться на сайті оператора.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися