Неділя, 21 Квітня, 2024

Українські медики продовжать отримувати безкоштовний мобільний зв’язок та гігабайти

З 3 листопада Vodafone Україна відновлює нарахування безкоштовних послуг медичним працівникам. По 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі, автоматично будуть нараховані всім лікарям і медичним працівникам, яким нараховувалися послуги в період загальнонаціонального карантину в квітні-травні 2020 р.

Vodafone нараховує безкоштовні послуги як клієнтам передплаченого сервісу так і медикам, які користуються контрактною формою обслуговування. Медичним працівникам, які недавно стали клієнтами Vodafone і не користувалися безкоштовними послугами в квітні-травні 2020 року, потрібно зареєструватися для отримання безкоштовного пакету послуг. Для цього достатньо відправити SMS на номер 640 або заповнити заявку на сайті Vodafone http://likar.vodafone.ua. Безкоштовні хвилини та гігабайти будуть призначені протягом п’яти днів після верифікації номера Національною Службою Здоров’я України (НСЗУ). Використовувати їх можна буде протягом 30 днів з моменту призначення. Про призначення послуг кожен абонент отримає SMS повідомлення.

Якщо номер телефону на даний момент не внесений до електронної бази системи охорони здоров’я НСЗУ, абонент отримає відповідне SMS повідомлення. В такому випадку лікареві знадобиться внести номер телефону в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи або зареєструватися, звернувшись в кадрову службу свого медичного закладу. Потім необхідно буде повторно відправити запит на активацію 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися