Google запустив власний VPN для смартфонів Android

Компанія в майбутньому планує розширити його на iOS, Windows, Mac.

Google запустив власний сервіс VPN по ціні від $10 на місяць. Ним можуть скористатися власники смартфонів на Android, які користуються пакетом Google One з тарифом 2 ТБ або вище. Підтримується сімейний формат – до 5 членів родини можуть користуватися новою службою без додаткової плати.

VPN – це спеціальні сервіси, які на базі загальних інтернет-каналів формують приватний інтернет-шлях від користувача до віддаленого серверу. Останній виступає в ролі проміжної точки для доступу до потрібного веб-ресурсу.

VPN радять майже при кожній проблемі з приватністю чи доступом в інтернеті. Але VPN не є панацеєю від усіх хвороб. Використовуючи VPN, можна обійти блокування сайтів владою, недоступність контенту у вашій країні через бажання правовласника. Також можна підвищити безпеку комунікацій, наприклад, працюючи через VPN з публічної точки доступу Wi-Fi. А ось три речі, з якими не допоможе VPN.

Для роботи Google VPN необхідно мати встановлений додаток Google One і відповідну підписку. Для того, щоб активувати нову можливість, користувачам необхідно буде перейти до пункту VPN в розділі «Дім» додатка Google One, а потім активувати сервіс.

Сьогодні існують десятки сервісів VPN, частина з яких не вимагає прямої оплати від користувача і виглядає для юзера безкоштовною службою. Сервіс від Google не є чимось унікальним і не пропонує якихось унікальних можливостей.

Нині VPN від Google доступний лише для юзерів Android. Компанія в майбутньому планує розширити його на iOS, Windows, Mac.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я