Віртуальний футбол став надпопулярним

Абоненти МТС підтвердили слова продюсера найпопулярніших футбольних ігор серії FIFA Ніка Шеннона, що поки футболісти готуються до нових турнірів на чемпіонаті у Бразилії, їхні вболівальники задовольняють жагу гри за допомогою тематичних віртуальних розваг. Користувачі нашого оператора стали активніше встановлювати присвячені футболу мобільні ігри та програми в магазині AppMarket. При цьому стрімке зростання завантажень збіглося з початком двадцятого футбольного чемпіонату.

З 13 червня – початок турніру FIFA 2014 – кількість завантажень таких програм у магазині додатків AppMarket зросла на 195%. Ось як виглядає рейтинг популярності таких ігор серед абонентів МТС:

Додаток Розробник
1 Реальний футбол 2014 Gameloft UA
2 Top Eleven Футбольний Менеджер Nordeus Ltd
3 2014 FIFA World Cup Brazil Electronic Arts Inc.
4 Планета футболу Mobi2Fun Mobile
5 Суперфутбол 2014 Inlogic Software
6 FotMob – Чемпіонат Світу 2014 NorApps AS
7 Football Kicks Distinctive Wireless Inc.
8 Soccer Kicks (Football) TerranDroid
9 Football: Soccer Cup TAP2GAME LLC
10 Soccer FreeKick Aims

Загалом у каталозі магазину додатків AppMarket доступно більше 90 футбольних ігор. Завантажити ці та інші утиліти користувачі можуть безоплатно, оскільки МТС відмінила плату за трафік. Завдяки цьому можна завантажувати утиліти, незважаючи на їхній розмір у мегабайтах.

Магазин додатків AppMarket пропонує користувачам великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак. Серед них є популярні програми українських розробників та хіти всесвітньо відомих виробників: Asphalt 6: Adrenaline, Montezuma 2, Cut the Rope, Angry Birds Space, Assassins’ Creed 3, «Весела ферма» та інші. Каталог оновлюється щотижнево.

Завантажувати ігри та програми без обмежень і за пільговою вартістю абоненти МТС можуть за допомогою послуги AppMarket. Для її підключення необхідно зайти зі смартфона або планшета за посиланням та натиснути кнопку «Завантажити» для програми з позначкою «0+». Після цього відкриється сторінка, на якій можна ознайомитися з умовами передплати й натиснути кнопку «Підключити».

Протягом перших 7 днів абоненти МТС можуть безоплатно й без обмежень завантажувати будь-які ігри, додатки та контент з магазину додатків AppMarket. Після закінчення 7-денного періоду вартість послуги складе 4 грн за тиждень, або 0,57 грн за 1 день.

До речі, завантажені з магазину програми також можуть генерувати трафік, який тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифу абонента.  Детально про магазин додатків AppMarket можна дізнатися на сайті компанії за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я