Понеділок, 15 Квітня, 2024

Vodafone істотно розширив 4G-мережу в Закарпатській області

Vodafone суттєво збільшив мережу 4G у Закарпатській області, а також забезпечив нове покриття на Рівненщині. Покриття 4G з’явилося в місті Перечин та селах Закарпаття: прикордонних селах Горонглаб, Тийглаш, Тарнівці та Невицьке, а також в селах Обава, Поляна, Завидово, Оноківці й Баранинці.

Швидкісним інтернетом тепер можна користуватись у Здолбунові та Стрільську Рівненської області, а також у місті Бобринець Кіровоградської області.

На сьогоднішній день більше 19 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися