В Україні офіційно запрацював YouTube Kids

У програмі YouTube Kids зібрано розважальні та пізнавальні ролики для сімейного перегляду

Відеохостинг YouTube запустив в Україні спеціалізований сервіс для дітей YouTube Kids. У ньому буде простіше знаходити контент для малечі, контролювати канали та час перегляду. Додаток працює як на телефонах і планшетах, так і на Smart TV та телевізійних приставках.

У програмі YouTube Kids зібрано розважальні та пізнавальні ролики для сімейного перегляду. Вона відкриває доступ до мультфільмів для дітей, навчальних відео, віршів, пісень, науково-популярних відео тощо. Канали і плейлисти згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» та «Огляд». Також утиліта має режим «Схвалені відео», який дозволяє батькам спеціально блокувати відео і канали. Також програма дозволяє контролювати час перегляду.

Додаток YouTube Kids є безкоштовним, монетизація відбувається за рахунок реклами. Розробники запевняють, що всі оголошення в YouTube Kids попередньо перевіряються вручну, щоб не виникало прикрих несподіванок. Наприклад, у цій програмі не буде реклами їжі, напоїв, відеоігор та роликів для дітей старше 12 років.

Завантажити додаток YouTube Kids можна на Google Play і Apple Store.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я