Четвер, 29 Лютого, 2024

В Україні офіційно запрацював YouTube Kids

Відеохостинг YouTube запустив в Україні спеціалізований сервіс для дітей YouTube Kids. У ньому буде простіше знаходити контент для малечі, контролювати канали та час перегляду. Додаток працює як на телефонах і планшетах, так і на Smart TV та телевізійних приставках.

У програмі YouTube Kids зібрано розважальні та пізнавальні ролики для сімейного перегляду. Вона відкриває доступ до мультфільмів для дітей, навчальних відео, віршів, пісень, науково-популярних відео тощо. Канали і плейлисти згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» та «Огляд». Також утиліта має режим «Схвалені відео», який дозволяє батькам спеціально блокувати відео і канали. Також програма дозволяє контролювати час перегляду.

Додаток YouTube Kids є безкоштовним, монетизація відбувається за рахунок реклами. Розробники запевняють, що всі оголошення в YouTube Kids попередньо перевіряються вручну, щоб не виникало прикрих несподіванок. Наприклад, у цій програмі не буде реклами їжі, напоїв, відеоігор та роликів для дітей старше 12 років.

Завантажити додаток YouTube Kids можна на Google Play і Apple Store.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися