Вівторок, 21 Травня, 2024

Vodafone розширив 4G в п’яти областях

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 Ггц. Нове 4G покриття з’явилося в населених пунктах п’яти областей України:

  • Луганська область: м. Лисичанськ;
  • Донецька область: м. Лиман;
  • Івано-Франківська область: м. Калуш;
  • Одеська область: м. Южне, м. Біляївка, с. Усатове, с. Холодна Балка, с. Крижанівка, с. Нерубайське, с. Маяки, с. Фонтанка;
  • Херсонська область: с. Великі Копані;
  • Кіровоградська область: с. Соколівське, с. Созонівка;

На сьогоднішній день більше 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися