Вівторок, 16 Квітня, 2024

Бюджетна лінійка Samsung Galaxy J зникне, щоб на її місці з’явилися кілька нових

У лінійках смартфонів Samsung сьогодні легко заплутатися: у них є серії Galaxy J, Galaxy A, Core, Grand та багато інших. Скоро орієнтуватися в асортименті виробника буде ще складніше, адже зникне лінійка Galaxy J, на місце якої прийдуть нові букви алфавіту.

Відомості про плани Samsung прибрати серію бюджетних апаратів Galaxy J з’явилися на початку місяця. Офіційна дата відставки цього бренду призначена на 17 листопада. Офіційно серію інтегрують у лінійку Galaxy A. Додатково виробник посилить позиції серії Galaxy A, випускаючи більше моделей з таким маркуванням. Деякі експерти вважають, що Samsung використає підхід, як у Xiaomi із серією Redmi, A-варіанти якої мали спрощені характеристики проти звичайних версій.

Компанія розповіла, що апарати J замінять смартфони Galaxy M та ще кілька неназваних літер. У 2011 році Samsung вже випускала девайси з такою літерою – це були Samsung Wave M та M Pro. У 2012 році на ринку з’явився також Galaxy M Style. Тоді існували чутки, що M означає «магічний», однак сучасний варіант M-пристроїв буде бюджетною серією для конкуренції з дуже доступними китайськими смартфонами.

Очікувати новинки можна в кінці 2018 року та на початку 2019 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися