Vodafone розширив покриття 4G на Волині і в Івано-Франківській області

На сьогоднішній день близько 19 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone.

Vodafone істотно розширив покриття в Івано-Франківській та Волинській областях. Нова мережа з’явилася відразу у восьми містах на Волині: Володимир-Волинський, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Рожище, а також у селі Топільне. 4G-інтернет став доступний ще в дев’яти містах Івано-Франківської області: Коломия, Косів, Надвірна, Болехів, Бурштин, Городенка і Долина, а також в смт Богородчани та селах Тяпче і П’ядики.

Тепер ще 360 тисяч українців, які живуть в цих населених пунктах, зможуть скористатися перевагами швидкісного 4G-інтернету. На сьогоднішній день близько 19 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

 

До 18 лютого 2019 року кожен клієнт зможе замовити безкоштовний апгрейд своєї SIM-карти з поштовою доставкою. Детальніше про те, як самостійно замінити стару карту на USIM та отримати подарунок, можна дізнатися на www.vodafone.ua/4g-sim.