Vodafone розширив покриття в Одеській, Волинській, Донецькій та Дніпропетровській областях

На сьогоднішній день вже 14,5 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone.

Vodafone розширив мережу 4G в діапазоні 1,8 Ггц в чотирьох областях України. Вона стала доступна в таких населених пунктах Донецької області: Волноваха та Донське, на Волині: Боголюби, Підгайці та Прилуцьке, у Дніпропетровській області: Іларіонове та Піщанка, а також в Одеській області: Ілічанка та Нова Долина.

На сьогоднішній день вже 14,5 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я