Lenovo: в китайські гаджети будуть вбудовувати «чорний хід», компанія готова

Технічний директор і голова стратегії бізнесу Lenovo Пітер Хортенсіус розповів, що Lenovo – це міжнародна компанія, але при цьому вона поважає місцеві традиції та норми.

На конференції Lenovo Transform компанія Lenovo оголосила про глобальне стратегічне партнерство з компанією NetApp. Разом вони створять підприємство з випуску електронної продукції для Китаю. Однак журналісти видання The Inquirer вважають, що така спеціалізація потрібна, щоб впроваджувати на комп’ютери та гаджети лазівки на вимогу китайського уряду.

Технічний директор і голова стратегії бізнесу Lenovo Пітер Хортенсіус розповів, що Lenovo – це міжнародна компанія, але при цьому вона поважає місцеві традиції та норми. Якщо китайський уряд вимагатиме впровадити «чорний хід» у продукцію компанії в міжнародному масштабі, то вона відмовиться. Якщо ж китайський уряд вимагатиме лазівки для продукції Lenovo в Китаї, то «всі міжнародні компанії в Китаї роблять те саме».

«Ми виконуємо місцеві закони. Якщо місцеві закони вимагають не ставити бекдорів, ми не будемо їх робити, – каже він. – І ми не просто виконуємо закон, ми дотримуємося етики й духу законів. Крім того, якщо існують країни, які хочуть мати доступ, а їх насправді більше, ніж тільки Китай, ви надаєте те, що вони просять».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я