Понеділок, 15 Липня, 2024

Vodafone розширив перелік безкоштовних послуг під час карантину

Vodafone продовжує підтримувати українців, які залишаються вдома під час карантину. До 03.04 компанія надає розширений безкоштовний доступ до розважальних сервісів – Vodafone Books, Vodafone Market, Vodafone Kids Market і Дитячого клубу Vodafone.

Vodafone Books – сервіс для читання електронних книг на смартфоні або комп’ютері. В онлайн-бібліотеці зібрано книги, починаючи від художньої літератури і закінчуючи книгами з мотивації й особистісного зростання. Для підключення послуги потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 50010.

Дитячий клуб Vodafone – пізнавально-розважальна послуга для дітей будь-якого віку та їхніх батьків. У ньому об’єднані навчальні дитячі ігри, книги й аудіокниги, а також мультфільми. Користуватися ним можна на смартфоні або через веб-версію. Для підключення послуги потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 60010 або перейти за посиланням childrenclub.vodafone.ua/activate.

Vodafone Market – альтернативний магазин додатків для смартфонів на базі ОС Android. З його допомогою можна користуватися преміальними іграми і додатками без реклами. Для підключення послуги потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 2024 або перейти за посиланням http://app.vodafone.ua.

Vodafone Kids Market – альтернативний магазин додатків для ОС Android зі спеціалізованим дитячим контентом для смартфонів. З його допомогою можна користуватися дитячими преміальними іграми і додатками. У магазині додатків – тільки дитячий контент і ніякої реклами. Для підключення послуги потрібно відправити SMS з текстом «СТАРТ» на номер 2405 або перейти за посиланням http://kidsmarket.vodafone.ua.

Усі сервіси доступні без плати за трафік в українській мережі Vodafone. Отримати безкоштовний доступ можуть всі клієнти, у яких не активована передплата на сервіс.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передоплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерів (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). Щоб скористатися доступом до послуги Online PASS, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online PASS можна за допомогою USSD команди *316*2#. Послуга Online PASS доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start/Pro/Unlim і Joice послуга Online PASS вже входить до пакета послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу – на сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися