Субота, 9 Грудня, 2023

Як редагувати PDF-файл у Google Docs

За допомогою інструментів для редагування Документів Google ви можете редагувати PDF-файл, щоб додавати та видаляти текст, зображення, діаграми тощо. Потім сервіс повертає фінальний файл у форматі PDF.

Коли ви завантажуєте PDF-файл у Документи Google, ця онлайнова служба перетворює файл у файл документа, який можна редагувати. Після завершення редагування залишається скачати цей файл Doc у форматі PDF.

Пам’ятайте, що не всі PDF-файли добре відображаються в Документах Google, особливо ті, які містять багато спеціального форматування. Можливо, для такого випадку редагування PDF у Google Docs не є найкращим варіантом.

Щоб почати процес редагування, запустіть веб-браузер на своєму комп’ютері та відкрийте Google Документи. Увійдіть у свій обліковий запис.

На головному екрані Документів Google у верхньому правому куті натисніть «Відкрити засіб вибору файлів» (зі значком папки). Виберіть «Відкрити засіб вибору файлів» у верхньому правому куті.

У вікні «Відкрити файл» угорі натисніть вкладку «Завантажити». Потім на цій вкладці виберіть «Виберіть файл зі свого пристрою».

Ви побачите стандартне вікно вибору файлів. Тут перейдіть до папки, де знаходиться PDF-файл, а потім двічі клацніть на ньому, щоб завантажити його в Документи.

Після завантаження PDF-файлу ви побачите його попередній перегляд. Щоб тепер можна було редагувати цей PDF-файл, у верхній частині екрана Документів Google натисніть «Відкрити за допомогою Документів Google».

Документи відкриють нову вкладку веб-переглядача з версією PDF, яку можна редагувати. Внесіть зміни у свій файл і коли закінчите редагуваня, збережіть файл назад як PDF, натиснувши Файл > Завантажити > Документ PDF у рядку меню Документів.

Відкриється стандартне вікно «Зберегти як». Тут виберіть папку, в яку ви хочете зберегти PDF-файл, а потім натисніть «Зберегти».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися