Середа, 29 Листопада, 2023

Vodafone скасував плату за доступ до важливих інформаційних ресурсів

Vodafone надає усім своїм клієнтам в Україні на час карантину безкоштовний доступ до важливих інформаційних ресурсів.

Клієнти Vodafone у роумінгу зможуть безкоштовно заходити на сторінки:

  • Вебресурс «ДРУГ» Міністерства закордонних справ України: https://friend.mfa.gov.ua/
  • Міністерство закордонних справ України: https://mfa.gov.ua/

Ці ресурси будуть доступні навіть за відсутності грошей на рахунку, так само, як доступ на сайт Vodafone.ua та сервісу самообслуговування My Vodafone.

Компанія нарахувала по 100 грн на рахунки своїх клієнтів, які перебували за кордоном на час оголошення про закриття кордонів України, щоб дати можливість залишатися на зв’язку до прибуття в Україну – не тільки з урядовими органами, а й зі своїми близькими, які залишилися вдома, а також вчасно отримувати актуальну життєво важливу інформацію.

З 13 березня на час карантину Vodafone надав своїм клієнтам в Україні безкоштовний безлімітний доступ до популярних мессенджерів і соціальних мереж Online Pass – щоб підтримати можливість залишатися на зв’язку, незважаючи на введені обмеження.

Щоб скористатися доступом до послуги Online Pass, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online Pass можна за допомогою USSD команди *316*2#.

Послуга Online Pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light+ та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start/Pro/Unlim і Joice послуга Online Pass уже входить до пакета послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу – на сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися