Четвер, 22 Лютого, 2024

Vodafone пропонує свої технології для віддаленого управління бізнесом

Під час карантину Vodafone рекомендує своїм клієнтам використовувати сервіси для забезпечення віддаленої командної роботи між співробітниками компанії, а також віддаленого контролю над бізнесом. Зокрема, клієнти можуть винести свої вже наявні в компанії рішення в хмару і отримати до них доступ, замовити готові набори інструментів «все в одному» (email, обмін повідомленнями, файлами, відеоконференції, зберігання і спільне редагування даних), налаштувати віддалений доступ до свого бізнесу, використовуючи «інтернет речей».

Office 365 від Vodafone – повний набір інструментів для бізнесу, що охоплює електронну пошту бізнес-класу, сервіси аудіо- і відеоконференцзв’язку, 1 ТБ хмарного сховища даних і нову версію пакета Microsoft Office. Усе це доступно не тільки на комп’ютерах, а й на смартфонах. А завдяки технології 4G від Vodafone співробітники не відчують змін у швидкості комунікацій, переключившись з роботи в офісі на віддалений режим, у будь-якому місці, навіть там, де немає фіксованого доступу до інтернету.

Infrastrucure as a Service (IaaS) – це послуга з надання в користування комп’ютерних віртуальних обчислювальних ресурсів vCPU, vRAM, vHDD на базі обладнання, розташованого в дата-центрі Vodafone. Власники можуть винести всю інформаційну частину свого бізнесу в хмару, зробивши її доступною для всіх співробітників і максимально її убезпечивши. Серед можливостей IaaS:

  • оренда віртуальних обчислювальних ресурсів vCPU, vRAM, vHDD;
  • канал зв’язку зі швидкістю від 100 Мб/с до 1 Гб/с;
  • виділена IP-адреса;
  • тестування до 30 днів;
  • технічна підтримка 24/7.

Vodafone IoT Monitor – можливість з єдиного кабінету керувати IoT SIM-картами (використовуються в різних сенсорах, датчиках, лічильниках, встановлених, наприклад, на підприємстві). Користувач може самостійно побудувати бізнес-логіку подій і спланувати нотифікації про різні події, наприклад, у разі втрати карткою зв’язку, наближення до ліміту трафіку або блокування картки, якщо її несанкціоновано витягли з пристрою. Користувачам також надається можливість підключати до послуги клієнтські програми.

Mobile ID – послуга «цифровий підпис», яка фактично може замінити зв’язку логін-пароль в електронних системах, особливо це корисно при роботі з державними платформами. Зокрема, Mobile ID дозволяє значно спростити і прискорити процеси взаємодії з ДФС, забезпечивши функцію електронної ідентифікації особистості і послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

ReporTax – чатбот, який вміє інтегруватися з Vodafone Mobile ID. Його основна функція – розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звіти до держорганів. Бот вміє нагадувати дати оплат і навіть консультувати щодо складних питань з податками. Щоб вести бухгалтерію за допомогою бота, потрібно пройти процедуру реєстрації, передати йому ідентифікаційні дані та завантажити електронний підпис (Mobile ID). Далі вже в автоматичному режимі бот буде ставити питання і на основі отриманих даних здійснювати платежі й оформляти документи. Зараз інтеграцію Mobile ID в ReporTax завершено та розпочато етап користувацького тестування. До кінця березня всі, хто бажає взяти участь в тестуванні бота, можуть приєднатися до тестової групи. Для цього достатньо мати Mobile ID  від Vodafone та заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/wTPBis7EmK9Jt3X78.

Бізнес-розсилки – можливість оперативно інформувати клієнтів і/або співробітників про важливі події компанії за допомогою націлених розсилок. Орієнтування можна робити за певними ознаками, таким як вік, стать, рівень доходу, інтереси та інші, і відправляти повідомлення з пропозиціями, індивідуально підібраними під кожну людину. За допомогою розсилок в зв’язці з сервісом Vodafone Analytics можна також знаходити нових потенційних клієнтів, схожих на наявних.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися