Четвер, 30 Травня, 2024

Vodafone TV покаже серіали на карантині без доплати

Щоб підтримати українців, які залишаються вдома до закінчення карантину, Vodafone надав усім користувачам Vodafone TV доступ без доплати до найпопулярнішого пакету Амедіатека, в якому зібрано світові прем’єри популярних фільмів і серіалів, таких як «Дикий Захід» або «Новий Папа». Крім того, для всіх користувачів Vodafone TV відкрито безкоштовний доступ до стримінгового радіо, а також цілодобового новинного каналу Україна 24.

Пакет Амедіатека підключений на час карантину всім користувачам з активною підпискою на сервіс Vodafone TV. Схожа пропозиція незабаром стане доступною і для нових користувачів сервісу.

Перегляд Vodafone TV доступний на будь-якому девайсі: мобільних пристроях і планшетах з будь-якої ОС, телевізорах Smart TV (Samsung і LG), домашніх комп’ютерах і ноутбуках через спеціально адаптований портал tv.vodafone.ua.

Один акаунт Vodafone TV можна використовувати на 5 різних пристроях. Щоб почати користуватися послугою, завантажте і встановіть програму Vodafone TV на ваш смартфон або планшет і підключіть пакет, який вас цікавить. Якщо ви використовуєте програму, ви не платите за інтернет-трафік і не витрачаєте пакетні мегабайти.

Додаток Vodafone TV можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG). Детальніше про Vodafone TV: https://www.vodafone.ua/ru/chastnym-klientam/uslugi/vodafone-tv.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерам (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). Щоб скористатися доступом до послуги Online Pass, потрібно набрати комбінацію *316*#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online Pass можна за допомогою USSD команди *316*2#. Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light+ та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start/Pro/Unlim і Joice послуга Online Pass уже входить до пакета послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу – на сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися