Субота, 2 Березня, 2024

Vodafone Україна та Opera спростили доступ до безлімітних ігор і додатків

Власникам Android стало зручніше завантажувати програми з маркету AppMarket. Vodafone Україна і компанія Opera запустили спеціалізований додаток для доступу до цього магазину.

app market

Передплатники AppMarket отримують доступ до спеціально відібраних додатків з рейтингом у Google Play від 4 балів. У каталозі сервісу можна знайти не тільки різноманітні корисні програми, але й топові ігри від провідних розробників, таких як Electronic Arts, Rovio, Glu, Zeptolab і Herocraft.

Переваги встановлення додатків з AppMarket:

  • додатки, доступні платно через інші джерела, в AppMarket безплатні;
  • у додатках повністю відсутня реклама;
  • платні внутрішньоігрові бонуси надаються безкоштовно на фіксовану суму;
  • інтернет-трафік при завантаженні додатків з AppMarket безплатний.

Передплатники AppMarket можуть встановлювати будь-яку кількість додатків. Протягом першого тижня після активації сервісу абоненти Vodafone і «МТС Україна» можуть користуватися новою послугою безкоштовно. Далі вартість користування сервісом складе 9 грн на тиждень. Передплату можна оплатити прямо з рахунку мобільного телефону.

Послуга AppMarket доступна на смартфонах, що працюють під управлінням ОС Android версії 2.3 і вище. Замовити послугу AppMarket можна, відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 2024 з будь-яким текстом. У відповідь прийде повідомлення з посиланням на веб-сторінку, щоб завантажити програму. Детальніше про сервіс AppMarket можна дізнатися на сторінці послуги. Відмовитися від неї можна, відправивши на цей номер слова «Stop» або «Стоп».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися