Vodafone Україна та Opera спростили доступ до безлімітних ігор і додатків

Власникам Android стало зручніше завантажувати програми з маркету AppMarket. Vodafone Україна і компанія Opera запустили спеціалізований додаток для доступу до цього магазину.

app market

Передплатники AppMarket отримують доступ до спеціально відібраних додатків з рейтингом у Google Play від 4 балів. У каталозі сервісу можна знайти не тільки різноманітні корисні програми, але й топові ігри від провідних розробників, таких як Electronic Arts, Rovio, Glu, Zeptolab і Herocraft.

Переваги встановлення додатків з AppMarket:

  • додатки, доступні платно через інші джерела, в AppMarket безплатні;
  • у додатках повністю відсутня реклама;
  • платні внутрішньоігрові бонуси надаються безкоштовно на фіксовану суму;
  • інтернет-трафік при завантаженні додатків з AppMarket безплатний.

Передплатники AppMarket можуть встановлювати будь-яку кількість додатків. Протягом першого тижня після активації сервісу абоненти Vodafone і «МТС Україна» можуть користуватися новою послугою безкоштовно. Далі вартість користування сервісом складе 9 грн на тиждень. Передплату можна оплатити прямо з рахунку мобільного телефону.

Послуга AppMarket доступна на смартфонах, що працюють під управлінням ОС Android версії 2.3 і вище. Замовити послугу AppMarket можна, відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 2024 з будь-яким текстом. У відповідь прийде повідомлення з посиланням на веб-сторінку, щоб завантажити програму. Детальніше про сервіс AppMarket можна дізнатися на сторінці послуги. Відмовитися від неї можна, відправивши на цей номер слова «Stop» або «Стоп».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я