П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Vodafone посилив захист персональних даних своїх абонентів

Corporate data management system (DMS) and privacy concept

Vodafone Україна завершив перший етап переходу на стандарти інформаційної безпеки, які діють у групі Vodafone. Зміни торкнулися політики компанії щодо захисту персональних даних абонентів. Оператор ввів розширену систему шифрування носіїв конфіденційної інформації, впровадив підвищені вимоги до інформаційних систем, у яких зберігаються і обробляються персональні дані абонентів, переглянув систему доступів до систем, які містять конфіденційну інформацію.

«Незважаючи на те, що в нашій компанії система забезпечення інформаційної безпеки повністю відповідала вимогам чинного українського законодавства, ми переглянули її і значно посилили для того, щоб відповідати стандартам кібербезпеки, чинним у групі Vodafone, – зазначив начальник департаменту безпеки Vodafone Україна Дмитро Вінцевич. – Широкодоступний інтернет, мобільна ідентифікація, банківські послуги, робота екстрених рятувальних служб, електронне самоврядування – усі ці та багато інших послуг пов’язані з передачею персональних даних. Наше завдання – завжди бути на крок попереду, щоб забезпечувати захист даних в умовах постійного зростання їхнього обсягу».

Програма переходу на стандарти інформаційної безпеки групи Vodafone розроблена у Vodafone Україна на основі незалежного аудиту, який було проведено міжнародною аудиторською компанією в кінці 2015 року. Наступним кроком стане проведення стажувань у штаб-квартирі Vodafone для українських фахівців з кібербезпеки, а також впровадження нової системи запобігання атак на мережу компанії.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися