Vodafone відкриє в Ужгороді інтерактивний туристичний маршрут

Girl tourist phone as a navigator

Використовувати в ролі екскурсовода свій планшет чи смартфон можна буде не лише в Полтаві, Чернівцях та Херсоні, а й в Ужгороді. Vodafone скоро відкриє в цьому місті в рамках проекту Vodafone Smart Routes інтерактивний туристичний маршрут.

Мандрівка в Ужгороді об’єднає 12 найцікавіших пам’яток міста. Маршрут починатиметься із Закарпатського музею народної архітектури та побуту та закінчується площею Шандора Петефі. Загальна довжина маршруту – 3 км, тобто за 1,5-2 години можна буде пройти всі важливі локації міста та дізнатись найцікавіші подробиці про них. Символом ужгородського маршруту став привітний ведмедик.

Маршрут в Ужгороді, як і в інших містах, буде прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Сьогодні до проекту Vodafone Smart Routes входять три маршрути: у Полтаві, Чернівцях і Херсоні. Першою стала «Стежка легенд» у Полтаві, відкрита 23 вересня. Візуальним символом полтавського маршруту є щаслива підкова. Маршрут об’єднав 20 культурних та історичних пам’яток Полтави. Паперові туристичні путівники «Стежка легенд» можна придбати в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та у магазині оператора (м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» з’явився у місті 1 жовтня 2015 року. Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об’єднав 21 найцікавішу пам’ятку багатокультурного міста, є веселий їжачок. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Чернівці, пл. Соборна, 10) та в туристично-інформаційному центрі (м. Чернівці, вул. Центральна площа, 1).

26 травня 2016 року відкрився туристичний маршрут «Стежка сови» у Херсоні, до якого увійшли 20 пам’яток міста. Назву маршрут отримав від його головного персонажа – кумедної сови-моряка. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я