Одеса переводить школи в інтернет

Цього року в країні може з’явитися перша повноцінна онлайн-школа для учнів 8-11 класів. Її випускники отримуватимуть такі ж самі державні атестати про середню освіту, як учні звичайних навчальних закладів.

Школи в інтернеті стали ще одним напрямком роботи проекту «Освіта-Онлайн», який нещодавно запустив курси підготовки до ЗНО. Його заснував колишній викладач інформатики з Рішельєвського ліцею в Одесі Олександр Ворохаєв, передає AIN.ua. Частково проект розвивається на кошти місцевого інвестора.

За словами консультанта «Освіти-Онлайн» з науково-методичної частини Сергія Колебошина, проект буде особливо корисним для дітей із сільської місцевості, де часто не вистачає хороших вчителів. Ним також зможуть скористатися діти, які хочуть навчатися вдома або які не можуть ходити до школи за медичними показаннями. Від появи такої онлайнової школи виграють і обдаровані діти, які змушені часто залишати свій навчальний заклад.

Поки проект онлайн-школи знаходиться в розробці, тому організатори не розкривають всіх деталей. Інтернет-навчання планують запустити восени, а до цього часу багато що може змінитися. Зараз команда «Освіта-Онлайн» спілкується з чиновниками Міносвіти та іншими посадовцями, адже їхня мета – створення повноцінного навчального закладу.

Частина курсів нового проекту буде безоплатною, а та частина, де викладач безпосередньо допомагатиме учневі, – платною. Організатори поки ще думають, за якою моделлю буде працювати онлайн-школа. «Наша принципова позиція – для дітей-біженців із зони АТО, дітей із соціально незахищених сімей наші курси будуть безкоштовними завжди», – розповідає Колебошин.

Онлайн-школа працюватиме на базі школи-партнера. Зараз це Овідіопольська гімназія імені Т. Шевченка, надалі список шкіл-партнерів буде розширюватися. Навчання буде повністю дистанційним, очно дітям потрібно буде з’явитися тільки для складання іспитів у кінці навчання.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я