Vodafone запропонував компаніям чат-бота для зручнішої оплати

Ця технологія дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські картки без використання POS-терміналів і пов'язаних з ними витратами.

У рамках фестивалю Get Business Festival 2018 оператор Vodafone презентував низку сучасних технологічних рішень і сервісів для підвищення ефективності невеликих компаній. Найбільший інтерес у підприємців викликали рішення на основі аналізу Big Data для середнього та малого бізнесу (СМБ), а також можливості технології Mobile ID для організації внутрішнього документообігу та підключення електронного цифрового підпису. Останню сьогодні в Україні надає тільки компанія Vodafone.

На фестивалі Vodafone також анонсував рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів. Ця технологія дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські картки без використання POS-терміналів і пов’язаних з ними витратами. Послуга реалізована у форматі QR чат-бота Vodafone, який дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі у своєму смартфоні. Бізнес отримує зручне і просте рішення для приймання платежів, клієнт – швидку оплату за допомогою будь-якої програми з підтримкою QR-кодів, наприклад, Vodafone Pay. Послуга зараз проходить період тестування, комерційний запуск планується найближчим часом.

Vodafone активно використовує чат-ботів у своїй діяльності. Так, чат-боти вже приймають на роботу у Vodafone, проводячи попередню співбесіду з претендентами; керують інформацією всередині компанії; забезпечують швидкий збір даних та опитування співробітників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я