Vodafone запускає мобільний паспорт Mobile ID у Львові, Одесі та Дніпрі

Усе більше державних і адміністративних послуг стають доступними в електронному вигляді.

Vodafone відкриває нові точки продажів послуги Mobile ID. Тепер жителі Львова, Одеси і Дніпра можуть підключити її та користуватися своїми телефонами замість звичних паспортів та ідентифікаційних кодів.

Усе більше державних і адміністративних послуг стають доступними в електронному вигляді. Mobile ID у Харкові вже дозволяє онлайн оформити три види довідок: про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання, замовити технічний паспорт нерухомості в БТІ.

Mobile ID від Vodafone Україна інтегрована в системи електронного документообігу, міські портали і державні сервіси, які працюватимуть з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації (Gov ID). Перша електронна послуга з використанням Mobile ID – електронний кабінет водія – вже використовується в тестовому режимі. Ще понад 100 різних сервісів для приватних користувачів і бізнесу знаходяться в процесі інтеграції технології Mobile ID. Серед них банки, електронні платформи медичних послуг для населення, різні системи електронного документообігу.

Для бізнес-клієнтів Vodafone Mobile ID надає можливість отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів, підписувати документи в системах електронного документообігу, подавати звітність до державних органів, користуватися системами інтернет-банкінгу, взаємодіяти з партнерами і клієнтами.

Технологія Mobile ID дозволяє підключити два види послуг: послугу електронної ідентифікації особистості і послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який є юридично значимим аналогом особистого підпису власника. Для підключення Mobile ID послуг необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Підключити послугу можна як на активний абонентський номер, так і на додатковий.