Vodafone запускає тарифи SuperNet, адаптовані до 4G

Тарифи передбачають великий обсяг мобільного інтернету – від 4 ГБ і аж до безліміту. Нові 4G тарифи можна купити в усіх точках продажів з 2 липня 2018 року. При підключенні нових тарифів усі клієнти також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ

Мережа четвертого покоління 4G дозволяє дуже швидко передавати файли і дивитися відео у високій якості, через що можна не помітити, як закінчиться пакетний трафік. Із запуском широкого покриття 4G в діапазоні 1800 МГц Vodafone також запускає нові тарифи SuperNet, які мають збільшені обсяги пакетного трафіку.

Тарифи передбачають великий обсяг мобільного інтернету – від 4 ГБ і аж до безліміту. Нові 4G тарифи можна купити в усіх точках продажів з 2 липня 2018 року. При підключенні нових тарифів усі клієнти також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ, власники яких будуть визначатися випадковим чином щотижня з 16 липня по 28 серпня на офіційній сторінці компанії у Facebook.

У лінійці Vodafone SuperNet три тарифи: Vodafone SuperNet Start вартістю 65 грн, Vodafone SuperNet Pro вартістю 85 грн і Vodafone SuperNet UNLIM вартістю 115 грн. Тарифи передбачають відповідно 4 ГБ/8 ГБ/безліміт для мобільного інтернету, 65/100/150 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, а також,  залежно від вибраного тарифу, безлімітний YouTube. Усі тарифи лінійки передбачають безлімітне спілкування всередині мережі та 30 хвилин для дзвінків за кордон, у 62 країни світу.

Vodafone також пропонує послуги Online Pass, Video Pass та Insta Pass. Online Pass уже входить в усі тарифи лінійки та пропонує безлімітне спілкування в усіх популярних месенджерах та соціальних мережах: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Facebook Messenger, Twitte, LinkedIn, Pinterest та SnapChat. Online Pass доступний клієнтам усіх тарифів лінійки.

Video Pass дозволяє безлімітно дивитися і завантажувати відео на YouTube. Video Pass включений у тарифи SuperNet Pro і SuperNet UNLIM на постійній основі, а також доступний усім новим клієнтам SuperNet Start протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу.

Insta Pass уможливлює безлімітне спілкування в соціальній мережі Instagram. Insta Pass доступний усім новим клієнтам SuperNet Pro протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу.

З 1 липня доступ до інтернету четвертого покоління на частоті 1,8 ГГц отримали мешканці близько 50 населених пунктів у Київській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській та Херсонській областях. Детальна інформація про 4G-покриття доступна на сторінці http://4g.vodafone.ua.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію із заміни SIM-карти на USIM.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я