Google може запустити сервіс ігрового стримінгу Yeti

Майбутнє ігрової індустрії, за прогнозами, не потребуватиме потужного «заліза», а відбуватиметься у «хмарах». Ігрові стримінгові сервіси на кшталт Nvidia GeForce NOW чи Steam сьогодні стають усе популярнішими, і Google також хоче шматок цього пирога. Пошуковий гігант зараз займається розробкою відповідного апаратного забезпечення та шукає ігрові студії для купівлі.

Майбутнє ігрової індустрії, за прогнозами, не потребуватиме потужного «заліза», а відбуватиметься у «хмарах». Ігрові стримінгові сервіси на кшталт Nvidia GeForce NOW чи Steam сьогодні стають усе популярнішими, і Google також хоче шматок цього пирога. Пошуковий гігант зараз займається розробкою відповідного апаратного забезпечення та шукає ігрові студії для купівлі.Yeti

За даними видання Kotaku, ігрова платформа Google все ще знаходиться в розробці. За попередньою інформацією, фінальний продукт Yeti буде малопотужним та недорогим. Експерти припускають, що для роботи із сервісом підійдуть навіть наявні приставки Chromecast. Причетні до створення ігрового стримінгу Google описують його так: «Уявіть, що можна грати у The Witcher 3 у вкладці на Google Chrome».

Додатково Google займається не лише створенням програмного та апаратного забезпечення, необхідного для роботи своєї ігрової служби. Пошуковий гігант, за чутками, також розглядає можливість придбання кількох ігробудівних студій.

Поки що немає даних коли можна очікувати на офіційний анонс Yeti. Зазвичай Google проводить свої конференції в жовтні, і очікується, що тоді з’явиться більше офіційної інформації.