Vodafone запустив 4G у Генічеську та розширив покриття на Херсонщині

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone.

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц в населених пунктах Херсонської області. Швидкісний інтернет з’явився в містах Генічеськ, Таврійськ і Берислав, смт Комишани, смт Любимівка, с. Малокаховка, с. Чонгар, смт Наддніпрянське, смт Велика Лепетиха, смт Нова Маячка, с. Новомиколаївка, с. Чорнянка, с. Козацьке, с. Козачі Лагері, смт Горностаївка, смт Зеленівка та смт Верхній Рогачик.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G й отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я