Понеділок, 4 Грудня, 2023

Vodafone запустив інтерактивний туристичний маршрут у Львові

У всесвітній день туризму Vodafone Україна відкрив туристичний маршрут «Вперше у Львові» за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе». Оператору в цьому допомагала Львівська міська рада. Нова туристична стежка доповнила список мандрівок Vodafone Smart Routes.

Загальна довжина маршруту «Вперше у Львові» – 3,5 км. Цього досить, щоб за 2-3 години ознайомитись з найцікавішими пам’ятками міста та дізнатись про них найнесподіваніші подробиці. Символом львівського маршруту стало привітне левеня.

Туристичний маршрут у Львові об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них – Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк Костюшка, Львівський національний університет ім. І. Франка, Оперний театр та пам’ятник Т.Г. Шевченкові, Єзуїтський костел, Природничий музей, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей Пошта, Домініканський собор, пам’ятник Івану Федорову.

Маршрут прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта.

Додатково до інтернет-версії маршруту «Вперше у Львові» створено паперові путівники з описом маршруту та локацій. Путівники знаходитимуться у Центрі туристичної інформації та магазинах Vodafone у Львові.

Мережа маршрутів Vodafone Smart Routes охоплює ще п’ять маршрутів – у Полтаві, Чернівцях, Херсоні та Ужгороді.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися