Vodafone запустив Office 365 для бізнес-абонентів

Office 365 для своєї роботи вимагає лише наявності інтернет-доступу.

Малий та середній бізнес може зручніше працювати з документами без прив’язки до офісу та робочого столу. Vodafone Україна запустив для них Office 365 – хмарні сервіси Microsoft. Отримати ці сервіси можна разом з послугами зв’язку в одному пакеті від оператора.

Vodafone

Office 365 для своєї роботи вимагає лише наявності інтернет-доступу. «Це зручне рішення для тих користувачів, кому через специфіку роботи необхідно багато пересуватися і при цьому в будь-якому місці мати доступ до своєї електронної пошти та файлів у хмарному сховищі, проводити онлайн-наради та спільно працювати над документами», – коментує запуск продукту Олена Іконнікова, начальник департаменту маркетингу бізнес-ринку Vodafone Україна.

Завдяки використанню Office 365 бізнес-абоненти можуть:

  • працювати в будь-який час, з будь-якого пристрою, використовуючи онлайн програмне забезпечення Office, захищену відеоконференцію за допомогою Skype для бізнесу, надійне хмарне сховище OneDrive на 1 ТБ та якісний 3G-інтернет;
  • використовувати захищену електронну пошту бізнес-класу Exchange online з будь-якого пристрою;
  • користуватися актуальною версією програмного забезпечення;
  • купувати сервіси на спеціальних умовах та оплачувати послуги разом з рахунком за послуги зв’язку.

До 31 липня 2017р. клієнти можуть підключити послугу на спеціальних умовах, спеціальні тарифи діють до 31 жовтня 2017 р.:

  • Vodafone Red Business S Pro – пропозиція для тих, кому необхідно, крім дзвінків, SMS та мобільного інтернету, мати доступ до своєї корпоративної пошти в смартфоні, щоб завжди бути на зв’язку. Пропозиція об’єднує в собі можливості тарифного плану Vodafone Red Business S та електронну пошту бізнес-класу Exchange online – за 99 грн;
  • Vodafone Red Business L+Pro – пропозиція для тих, хто активно використовує телефон для роботи, кому необхідно працювати в будь-який час з будь-якого пристрою. Пропозиція об’єднує в собі тарифний план Vodafone Red Business L+ і повний комплекс хмарних інструментів для ведення бізнесу від Microsoft – за 399 грн.

Для абонентів, які користуються іншими тарифними планами, можна підключити сервіси Office 365 на стандартних умовах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я