Vodafone запустив освітній курс з інтернету речей

Курс спирається на практичні кейси Vodafone з проектування, розгортання та керування мережами інтернету речей

У Державному університеті телекомунікацій стартував пілотний освітній курс з інтернету речей (Internet of Things, IoT), який було створено спільно з Vodafone. Освітня програма розрахована на студентів четвертих курсів усіх факультетів вишу і покликана навчити роботі із сучасними електронними IoT-пристроями та мережами.

Курс спирається на практичні кейси Vodafone з проектування, розгортання та керування мережами інтернету речей. Суттєва частина програми присвячена кібербезпеці та менеджменту проектів. Група із 25 студентів отримає доступ до хмарних потужностей Vodafone Cloud і буде вдосконалювати навички на новеньких комп’ютерах та наборах Arduino. Найкращі студенти пройдуть стажування у Vodafone, де візьмуть участь у розробці та впровадженні перших IoT-проектів в Україні.

Internet of Thing (інтернет речей) – концепція мережі, яка складається зі взаємопов’язаних фізичних пристроїв, котрі мають вбудовані датчики, а також програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати пересилання й обмін даними між фізичним світом і комп’ютерними системами за допомогою використання стандартних протоколів зв’язку. Технологія сертифікована і стандартизована GSMA в липні 2016 року і успішно запущена Vodafone Group в декількох країнах.

Найбільш популярними напрямками розвитку інтернету речей на сьогодні є smart-міста, «розумні» будинки, промисловість, аграрний сектор тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я