Неділя, 14 Квітня, 2024

Фанати прохають Samsung Galaxy Note замість Galaxy S22

У Samsung цього року не будуть випускати смартфони серії Galaxy Note. Ця лінійка опинилася на межі закриття, але деяким фанатам вони подобаються і вони прохають Samsung наступного року випустити Galaxy Note замість Galaxy S.

Любителі смартфонів Samsung пропонують південнокорейському гіганту випускати нові девайси Galaxy Note та Galaxy S через рік. Так, на їхню думку, можна буде утримати обидві лінійки.

«Лінійку смартфонів Galaxy Note люблять мільйони по всьому світу і ми були досить розчаровані, коли Samsung повідомила, що не буде запускати новий Note у 2021 році», – йдеться у петиції, яку веж підписали тисячі людей.

Лінійка Samsung Galaxy Note втратила свої особливі фішки і виявилася дуже схожою за можливостями на Galaxy S. Цього року стилус, який є головною фішкою Note, також отримають гнучкі смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3.

Ще в 2019 році з’явилися чутки про плани Samsung поєднати лінійки Note та Galaxy S. Влітку з’явилося чергове повідомлення, що Galaxy Note можуть зникнути, а восени 2020 з’явилася інформація, що лінійку закрили. Однак потім у Samsung спростували такі відомості, хоча й не випустять Note 21.

Останні апарати Note 20 та Note 20 Ultra отримали хвилю критики, оскільки вони отримали дуже високий цінник, але їхнє начиння виявилося на рівні попередніх поколінь. Особливо це стосується смартфона Note 20, який, за попередньою інформацією, продається в 10 разів гірше старшої моделі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися