Неділя, 25 Лютого, 2024

Як 3G «затопив» терабайтами Одещину

Пройшов лише тиждень після запуску мережі МТС третього покоління в масштабах цілого міста, а абоненти вже ставлять рекорди. За перші 5 днів вони завантажили рекордні 30 терабайтів інтернету.

Завантажити такі обсяги їм вдалося завдяки високій швидкості 3G-інтернету, яка досягає 20-30 Мбіт/с. Кількість користувачів мобільного інтернету з перших же днів зросла на 15% і продовжує зростати. Середнє користування на абонента становить 100 мегабайтів.

Щоб побудувати 3G-мережу для одеситів, оператор у 1,5 рази збільшив кількість базових станцій на додаток до наявного покриття, у 5 разів збільшив продуктивність ядра мережі для пересилання даних, у 10 разів збільшив пропускну здатність транспортних мереж і повністю модернізував наявні базові станції та контролери.

Щоб абоненти змогли спробувати на смак швидкий мобільний інтернет, оператор використав унікальну на ринку тарифну політику. Гігабайти трафіку без щоденних обмежень швидкості і додаткових платежів нараховуються автоматично незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання до 1 жовтня 2015 року. Завдяки цим подарунковим гігабайтам загальна кількість доступного 3G-трафіку в будь-якому тарифі без доплат складе 4 гігабайти на місяць.

Щоб значок «3G» (H+) засвітився на екрані телефона, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G» для телефонів з Android (автоматичний режим GSM/WCDMA), для телефонів з iOS (режим 3G), для телефонів з Windows Phone (режим 3G або режим 2G/3G), для телефонів BlackBerry (режим 3G і 2G). Також у абонентів повинна бути активована послуга мобільного інтернету.

Спробувати мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с можуть абоненти «МТС Україна» в Одесі та передмісті, зокрема, в Южному, Чорноморському, Фонтанці, Крижанівці, Лісках, Іллічівці, Набережному, Великодолинському, Олександрівці, Іллічівську, Білярах, Вапнярці і Холодній Балці.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися