Неділя, 14 Липня, 2024

Євген Булах – новий директор з продажів та абонентського обслуговування

3ad6d17Vodafone Україна призначив нового директора з продажу та абонентського обслуговування. Відтепер цю посаду обійматиме Євген Булах. Ось його коротка біографія.

Євген народився і виріс в Києві, з відзнакою закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Економіка підприємства та правове забезпечення підприємницької діяльності».

Управлінський досвід Євгена становить понад 12 років. Серед кейсів у його портфоліо: ефективне управління бізнесом у банках з топ-10 України, створення з нуля команди із залучення клієнтів і побудова корпоративного каналу продажів, розвиток партнерських продажів, успішне створення та запуск стартапів.

З 2013 по 2015 рік Євген обіймав посаду віце-президента, директора департаменту розвитку бізнесу ПАТ «Альфа-Банк», а до недавнього часу керував компанією з розвитку альтернативної енергетики в Україні.

Сильними сторонами Євгена Булаха є навички управління фінансовими показниками бізнесу, ефективністю і продажами, стратегічного планування та ефективного розвитку персоналу.

Євген – майстер спорту України з карате Кіокушин, володар чорного пояса, 9-кратний призер Чемпіонатів та Кубків України і міжнародних змагань, грає у футбол. Одружений, виховує трьох дітей.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися