На Android повертається запис розмов без сигналу попередження – на яких смартфонах це доступно

У Google Play Store з’явилася нова програма для дзвінків під назвою ODialer. Розробником програми є ColorOS, тобто можна припустити, що за нею стоїть виробник смартфонів Oppo

Останніми роками смартфони Android перейшли на додаток Google Phone як стандартної програми для дзвінків. Через це на телефонах суттєво обмежилися можливості запису розмов, наприклад, через те, що телефон подає звуковий сигнал про це. Однак низка виробників випустила власну програму для дзвінків, і вона доступна в Google Play.

У Google Play Store з’явилася нова програма для дзвінків під назвою ODialer. Розробником програми є ColorOS, тобто можна припустити, що за нею стоїть виробник смартфонів Oppo, чиї гаджети працюють на ColorOS. Тому програма сумісна лише зі смартфонами Oppo, OnePlus і Realme і не може бути завантажена на телефони інших брендів. Крім того, її можна встановити лише на пристроях Android 12 або вище.

У розділі про програму зазначено, що вона оснащена функцією керування дзвінками, яка організовує останні дзвінки в групи для зручності користувачів. Вона також підтримує запис дзвінка без сповіщення, тобто інший учасник дзвінка тепер не знатиме, що дзвінок записується.

Інтерфейс користувача програми виглядає зрозумілим і простим. Крім того, є функція швидкого набору. ODialer також підтримує темний режим.

Судячи з відгуків і кількості завантажень, додаток виглядає як новий випуск і, здається, в ньому також є багато помилок. Один користувач пише, що вхідні дзвінки не відображаються на екрані, якщо не натиснути кнопку живлення. Інший каже, що функція утримання не працює. Тому якщо ви плануєте встановити цей додаток, його варто регулярно оновлювати.

ODialer
ODialer
Developer: ColorOS
Price: To be announced
  • ODialer Screenshot
  • ODialer Screenshot
  • ODialer Screenshot
  • ODialer Screenshot
  • ODialer Screenshot
  • ODialer Screenshot

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я