Четвер, 30 Травня, 2024

10 фактів про роботу в Apple

Багатьом цікаво, які умови роботи в компанії Apple. Користувачі сайту Quora вирішили задати цікаве питання: «Чого ми не знаємо про компанію Apple?». Численні коментарі залишили багато дійсних і колишніх співробітників Apple, які згадали факти про компанію і роботу в ній.

1. Працювати доводиться з дуже різними людьми. Один із співробітників згадує, що в його відділі був спортивний фотограф, режисер документальних фільмів, танцівниця на пілоні, фолк-музикант, медсестра, сценарист, фізик-теоретик і багато інших. За його словами, він ніколи не працював у більш дивовижному місці.

2. Єдина безоплатна їжа в кафе компанії – яблука.

3. Робота в компанії неформальна. Немає звичних тестерів, постійних перевірок коду і версій, регулярних зборів.

4. Компанія дуже турбується про статистику. У минулому в офісі була величезна біла дошка, на якій постійно оновлювалися показники прибутку, відвантажених девайсів, прийнятих дзвінків у техпідтримці та інших даних.

5. У перший день стажування всі стажери повинні бути одягнені у фірмову футболку Apple. За словами одного із співробітників компанії, якщо ти бачиш багато людей у футболці з логотипом Apple, це означає, що сьогодні середа і перший день для нових стажерів.

6. У компанії безліч невеликих офісів по всьому Купертіно. Якщо ви працюєте в головному офісі на Infinite Loop – ви в меншості.

7. Безліч нових співробітників працюють над вигаданими продуктами. Для того щоб заслужити довіру, доведеться спочатку виконувати практично марну роботу.

8. Співбесіда не така жорстка, як багато хто думає. Колишній співробітник компанії порівнює співбесіду в Apple з Amazon, Yahoo і Akamai і каже, що в трьох останніх компаніях все набагато гірше.

9. Працювати в Apple дійсно важко. Графік далеко не завжди нормований, працювати доводиться у вихідні, в обідні перерви та іноді ночами.

10. На вечерю в компанію могли принести піцу, гамбургери і навіть пиво. Але якщо таке траплялося, ти знав, що залишаєшся працювати на всю ніч.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися