10 функцій Viber, які вам можуть бути корисними

Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні, і компанії навіть запускають у ньому власних чат-ботів. Viber дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, відеодзвінки, виражати емоції в чатах стікерами, а також відправляти один одному фото і відео. Месенджер також має багато функцій, які неочевидні, але можуть бути корисними.

  1. Відправити секретне повідомлення

Цього тижня у Viber з’явилася можливість відсилати повідомлення, які зникають, – фотографії або відео. Адресат отримає їх у вигляді розмитого зображення. Тап на екрані відкриває контент, який зникне через встановлений під час відправлення проміжок чату. Щоб відправити у Viber повідомлення, яке зникне, спершу відкрийте чат з кимось. Далі виберіть фото або відео для відправлення. Встановіть таймер та натисніть клавішу відправлення.

  1. Як включити смарт-повідомлення

Viber налаштований так, що ви будете отримувати сповіщення про всі надіслані вам повідомлення, навіть якщо вони надходять один за одним. Смартфон буде постійно вібрувати, дзеленчати та швидше розряджати батарею. Уникнути цього можна, активувавши у Viber «розумні» сповіщення, які з’єднають всі надходження в одному сповіщенні. Для цього зайдіть у чат, зробіть свайп вліво та клацніть опцію «розумні» повідомлення.

  1. Отримати безплатні стікери

У Viber давно функціонує магазин стікерів – наборів картинок, які зображають різні емоції, ситуації тощо. Їх можна додавати у текст для розмаїття. Зазвичай додаткові набори стікерів платні, проте в магазині можна завантажити і безплатні. Для цього відкрийте головне меню програми та зайдіть у «Магазин стікерів». Натисніть вкладку «Безкоштовні» і виберіть вподобаний набір. Клацніть на кнопку «Завантажити безкоштовно», після чого відкриється Google Play, звідки і завантажте вибраний пакунок стікерів. Пам’ятайте, що деякі набори стікерів можуть містити рекламу і вбудовані купівлі.

  1. Push-To-Talk – якщо не хочеться друкувати

Якщо вам набридло набирати текст, спілкуватися у Viber у чаті можна голосом, перетворивши месенджер на рацію. Співрозмовник отримуватиме короткі аудіофайли із записом послання і може відповідати таким же чином. Для активації Push-To-Talk натисніть на іконку мікрофона поруч з вікном введення тексту в бесіді і тримайте її. Поки йде запис, диктуйте повідомлення, як тільки ви відпустите палець – запис завершиться, і система відправить його адресату. Скасувати запис можна, якщо, не відриваючи пальця, виконати свайп вліво.

  1. Як запустити Viber на комп’ютері

Залишатися на зв’язку у Viber можна без постійного тримання смартфона. Адже месенджер можна запустити на ноутбуці або комп’ютері. Для цього зайдіть на офіційний сайт Viber та завантажте звідти клієнт для Windows. Інсталюйте завантажену програму та запустіть її. Додаток запитає зареєстрований у Viber ваш номер телефону. Вкажіть його, після чого на екрані з’явиться QR-код, який необхідно буде зчитати камерою смартфона у запущеному мобільному Viber.

За допомогою клієнта для Windows можна спілкуватися в чатах, обмінюватися файлами, здійснювати аудіо та відеодзвінки, а також користуватися функцією Viber Out для платних дзвінків на звичайні і мобільні телефонні номери.

  1. Малювати поверх фото

Будь-яке фото у Viber, можна прикрасити власним малюнком. Функція стане в пригоді, якщо треба зробити якісь позначки, нотатки тощо на фотографії. Для малювання доступні такі інструменти: кисть, ластик, вибір кольору. Щоб почати малювати, виберіть фотографію і тапніть на ній. Вона відкриється на увесь екран, а в правому верхньому кутку з’явиться кнопка з трьома вертикальними точками. Натисніть на неї та виберіть пункт «Домалювати до цього фото», після чого Viber запропонує вибрати зону для малювання. Натисніть кнопку «Зберегти», і відкриється панель з набором інструментів для малювання. Після завершення клацніть на галочку у верхньому правому куті екрана.

  1. Відключити екран при отриманні повідомлення

Якщо телефон заблоковано, а у Viber надходить повідомлення, то на деяких версіях додатка екран активується. У налаштуваннях можна відключити цю функцію. Для цього зайдіть у головне меню програми, виберіть «Налаштування» і знайдіть пункт «Повідомлення». У ньому вимкніть опцію «Включення екрана».

  1. Видалення повідомлення з чату

Листування з контактами можна видаляти не лише повністю, але й частково. При цьому якщо видаляється відправлене вами повідомлення, воно зникне також у всіх отримувачів. Щоб стерти послання у Viber, зробіть на ньому довгий тап. З’явиться контекстне меню, у якому виберіть «Видалити у мене» або «Видалити всюди».

  1. Відключення Wi-Fi під час роботи Viber

За замовчуванням додаток постійно підтримує активне WiFi-з’єднання на смартфоні. Це може, наприклад, швидше розряджати батарею. У такому разі можна змінити політику режиму очікування. Для цього в налаштуваннях додатка перейдіть до пункту «Загальні» і активуйте опцію «Використовувати параметри пристрою». Додатково відключіть пункт «Завжди на зв’язку».

  1. Доступ до галереї фото і відео з чатів

Переглядати відправлені фото і відеофайли можна поза межами чатів Viber. У ньому є спеціальна галерея, тут же зібрано надіслані і отримані матеріали. Щоб відкрити її, зайдіть у потрібний чат і виконайте свайп вліво. Відкривається бокове меню, в якому буде розділ «Галерея медіа». Тапніть по ньому, і ви потрапите в галерею. Матеріали в ній відсортовані за датою.

Нещодавно Viber дозволив міняти номер телефону без втрати акаунту. Нова можливість також дозволить змінювати основний мобільний пристрій, зберігаючи зміст чатів, списки контактів та інші дані.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я